KLT
Kleutergroepen: Phebe Van den Bergh – phebe.van.den.bergh@lierseturnkring.be             

1ste – 3de leerjaar meisjes/jongens: Krisje Spruyt – krisje.spruyt@lierseturnkring.be                                                    
4de – 6de leerjaar meisjes: Charlotte Bierinckx – charlotte.bierinckx@lierseturnkring.be
4de – 6de leerjaar jongens & 1ste tot en met 3de middelbaar jongens: Ruben Van den Bergh – ruben.van.den.bergh@lierseturnkring.be      
Vanaf 1ste  middelbaar meisjes: Wally Van der Wee – wally.van.der.wee@lierseturnkring.be          
Vanaf 4de middelbaar jongens: Marc Mertens – marc.mertens@lierseturnkring.be & Ruben Van den Bergh – ruben.van.den.bergh@lierseturnkring.be    
Trampoline 1ste  – 6de leerjaar: Krisje Spruyt – krisje.spruyt@lierseturnkring.be                              
Trampoline vanaf 1 ste middelbaar: Marc Mertens – marc.mertens@lierseturnkring.be
Rope Skipping 4de – 6de leerjaar: Brenthe Bockx – brenthe.bockx@lierseturnkring.be
Freerunning – Parkour 1ste – 3de middelbaar: Wout Heylen – wout.heylen@lierseturnkring.be
Keurgroep 1ste – 6de leerjaar: Elien Van Gehuchten – elien.van.gehuchten@lierseturnkring.be                 
Keurgroep vanaf 1ste middelbaar: Veerle Van Oeckel – veerle.vanoeckel@lierseturnkring.be
Acrogroep: Nino Leyers – nino.leyers@lierseturnkring.be                                               
Tumbling 1ste – 6de leerjaar: Wout Heylenwout.heylen@lierseturnkring.be                        
Tumbling vanaf 1ste middelbaar: Marc Mertens – marc.mertens@lierseturnkring.be     
Keep Fit Dames: Albertine Truyen – albertina.truyen@lierseturnkring.be                             
Bootcamp: Elien Van Gehuchten – elien.van.gehuchten@lierseturnkring.be
Recrea Badminton: Frank Verelst – frank.verelst@lierseturnkring.be