Verkoop marsepein en schilfertruffels

Verkoop marsepein en schilfertruffels

Naar jaarlijkse traditie kan je bij KLT lekkere en kwaliteitsvolle marsepein en schilfertruffels verkrijgen tegen een zeer vriendelijke prijs. Door jouw aankoop kunnen we investeren in nieuw materiaal voor in de lessen. 

Ondanks de sterk stijgende prijzen blijven onze verkoopprijzen onveranderd ten opzichte van vorig jaar. De marsepein en de truffels zijn topproducten, geproduceerd door ambachtelijke bedrijven uit de regio. 

PRIJZEN MARSEPEIN

1 kg = € 12
1/2 kg = € 7
1/4 kg = € 4

PRIJZEN SCHILFERTRUFFELS

1/2 kg = € 9
1/4 kg = € 6

BESTELLEN EN AFHALEN

Vanaf zaterdag 15 oktober kan je online bestellen via onze onze shop. Je plaatst er snel en eenvoudig je bestelling en kan meteen betalen. Je kan bestellen tot zaterdag 12 november.

Je kan je bestelling afhalen voor en na de lessen in de week van maandag 28 november tot zaterdag 3 december aan de afhaalbalie in de hal van Gymhal Spui en Sporthal de Komeet. Bestel je voor meer dan € 50? Dan leveren we, indien gewenst, je bestelling op zaterdag 26 november aan huis. 

De twee grootste bestellingen worden beloond met een aankoopbon van respectievelijk € 50 en € 30.