Organisatie - Koninklijke Lierse Turnkring vzw

Koninklijke Lierse Turnkring vzw
Fit en gezond het klokje rond
Ga naar de inhoud

Organisatie

Organisatie
Groepsverantwoordelijken
 
Kleutergroepen Phebe Van den Bergh- phebe.vandenbergh@lierseturnkring.be             
1-2-3 leerjaar Meisjes /Jongens Maandaggroep Nino Leyers – nino.leyers@lierseturnkring.be                            
1-2-3 leerjaar Meisjes /Jongens Woensdaggroep Krisje Spruyt – krisje.spruyt@lierseturnkring.be                               
4-5-6 leerjaar Meisjes  Maandag groep Celeste Verbueken - celeste.verbueken@lierseturnkring.be
4-5-6 leerjaar Meisjes Woensdaggroep Charlotte Bierinckx - charlotte.bierinckx@lierseturnkring.be
4-5-6 leerjaar Jongens ; 1-2-3 jongens Middelbaar Ruben Van den Bergh – ruben.vandenbergh@lierseturnkring.be      
Vanaf 1ste  Middelbaar Meisjes Wally Van der Wee – wally.vanderwee@lierseturnkring.be          
Vanaf  4 MB Jongens Marc Mertens – marc.mertens@lierseturnkring.be en Ruben Van den Bergh – ruben.vandenbergh@lierseturnkring.be    
Trampoline 1ste - 6de leerjaar Krisje Spruyt – krisje.spruyt@lierseturnkring.be                              
Trampoline vanaf 1 ste middelbaar   Marc Mertens – marc.mertens@lierseturnkring.be
Rope Skipping 4de - 6de leerjaar Brenthe Bockx - brenthe.bockx@lierseturnkring.be
Freerunning – Parkour 1ste - 3de middelbaar Wout Heylen - wout.heylen@lierseturnkring.be
Keurgroep 1ste – 6de leerjaar Elien Van Gehuchten- elien.vangehuchten@lierseturnkring.be                 
Keurgroep  vanaf 1ste middelbaar Veerle Van Oeckel – veerle.vanoeckel@lierseturnkring.be
Acrogroep Leen Strubbe- leen.strubbe@lierseturnkring.be                                                   
Tumbling 1ste - 6de leerjaar  Wout Heylen - wout.heylen@lierseturnkring.be                        
Tumbling  vanaf 1ste middelbaar  Marc Mertens – marc.mertens@lierseturnkring.be     
Keep Fit Dames  Truyen Albertina – albertina.truyen@lierseturnkring.be                             
Bootcamp Elien Van Gehuchten  elien.vangehuchten@lierseturnkring.be
Recrea Badminton Frank Verelst -  frank.verelst@lierseturnkring.be

 
Terug naar de inhoud